- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
Pátek 10.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
00:30Kuchařská pohotovost
00:55Malá farma
01:20Banánové rybičky
01:45Dobré ráno
02:15Hobby naší doby
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Zdravotní škola V
09:00Úklid
09:50Vinorodé břehy Mosely
10:05Příběhy slavných... Jan Libíček
10:35AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Písničky z klobouku
14:00Na stopě
14:15Reportéři ČT
14:40Úsměvy Karla Kachyni
15:25Polopatě
16:05Bydlet jako... ve věžáku
17:00AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
17:30Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Losování Sportky a Šance
20:05Doktor Martin 2 (1)
20:10Všechnopárty
21:05Výsledky losování Šťastných 10
21:59Hercule Poirot
22:00Komisař Montalbano
23:40AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
01:30Kuchařská pohotovost
02:00Dobré ráno
02:25Banánové rybičky
04:55Amsterdam v ohrožení
00:40Agent Hamilton II (8/8)
01:35Žijeme s vírou
02:20To mě baví
02:50Na moll
03:20Kuželovský rodák Jan Pavlík
04:10Vzhůru dolů!
04:30Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
04:50Babylon
05:00Křesťanský magazín
05:30Dobré ráno
05:59Sestry ze savany
08:30Dobrodružství vědy a techniky
09:20Sloni zblízka (2/2)
09:50Království divočiny: Daman skalní
10:45Krásy evropského pobřeží
11:10Cyklodálky (1/8)
11:15Postřehy odjinud
11:45Hitlerovi mladí zabijáci
11:50Bojovníci v odboji a ilegalitě - vzpomínky partyzánky
12:45Zázraky techniky V
13:45Římské dostihy (2/2)
14:35Výborná SHOW
15:30Refreš/h/ (4/5)
16:20Kouzlo Velké Británie
16:50V karavanu po Polsku (4/8)
17:45Perimetr
18:15Dobrodružství vědy a techniky
18:40Žiješ jenom 2x (3)
19:10Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Víkend na Zuydcoote
20:05Vycházející slunce
22:05Hledání Angely Merkelové
00:15Rozluštěné poklady
01:15Před půlnocí
02:00Notes
02:30Na moll
03:10Historie.cs
03:55Evropa dnes
04:50Kriminálka Miami V (20)
00:50Specialisté (5)
01:50Ulice (4698)
03:00Víkend
04:05Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4699)
08:40Jedna rodina (78)
09:40Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (3)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (149)
12:25Kriminálka Miami V (21)
13:40Kriminálka Miami V (22)
14:35Výměna manželek X
15:35Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4700)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Stážista
20:20Padesát odstínů temnoty
22:50Kriminálka Miami V (21)
01:10Kriminálka Miami V (22)
02:15Ulice (4699)
03:15Babicovy dobroty
04:20Novashopping
04:55Policie v akci
01:05Policie Hamburk VIII (24)
02:05Policie Hamburk VIII (25)
03:10Closer VII (16)
04:20Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (249)
07:05M.A.S.H (250)
07:35M.A.S.H (251)
08:10M.A.S.H (252)
08:40Zoo (198)
09:15Policie Hamburk VIII (26)
10:35Policie Hamburk VIII (27)
11:35Closer VII (17)
12:35Komisař Rex III (2)
13:30Policie v akci
14:35Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Máme rádi Česko
20:15Máme rádi Česko
22:05Ano, šéfe!
23:55Policie v akci
01:00Policie Hamburk VIII (26)
02:00Policie Hamburk VIII (27)
03:05Closer VII (17)
04:15Cizinec
00:40Prci, prci, prcičky: Nahá míle
02:40Sněženka a Růženka
04:50Nádherné bytosti
05:50Kriminálka Miami V (19)
08:05Kriminálka Miami V (20)
09:05Krotitelé duchů
10:00Domácí mazlíček
12:40Beethoven 3
14:35Alvin a Chipmunkové
16:30Lví král
18:20Pyšná princezna
20:00Čelisti: Pomsta
21:30Waldo
23:25Hanebný pancharti
01:35Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (2)
03:55Domácí mazlíček
04:50Teorie velkého třesku XII (11, 12, 13, 14)
00:25Malý Sheldon (16, 17)
02:05Zlatá sedmdesátá II (10, 11)
02:45Griffinovi II (15, 16)
03:25TELE TELE
04:10Susedia VII (14)
04:40Zig a Sharko IV (58, 59, 60, 61)
05:20Bakugan (8)
05:55Přátelé II (9, 10)
06:052 $ocky IV (8, 9, 10, 11)
07:00Malý Sheldon (18, 19, 20, 21)
08:50Susedia VIII (1, 2)
10:30Dva a půl chlapa XI (1, 2)
11:55Přátelé II (9, 10)
12:50Teorie velkého třesku XII (11, 12, 13, 14)
13:452 $ocky IV (12, 13, 14, 15)
15:25Zlatá sedmdesátá II (12, 13)
17:15Dva a půl chlapa XI (3, 4)
18:15Malý Sheldon (22)
19:10Malý Sheldon II (1)
19:35Teorie velkého třesku XII (15, 16, 17, 18)
20:00Přátelé II (11, 12)
21:45Griffinovi II (17, 18)
22:40Dva a půl chlapa XI (3, 4)
23:35Teorie velkého třesku XII (15, 16, 17, 18)
00:30Malý Sheldon (18, 19)
02:10Zlatá sedmdesátá II (12, 13)
02:50Griffinovi II (17, 18)
03:30TELE TELE
04:15Susedia VIII (1)
04:45Svět motorů (44)
01:15Pomozte autům VI (1)
02:00Strážci hranic: Kanada (3, 4)
02:45Walker, Texas Ranger IV (24)
03:25Ikony Ligue 1 - Zlatan Ibrahimovič
04:10Velkolepá sezona - Lille 2020/21
04:20Off-road Maraton (2)
04:45Walker, Texas Ranger IV (23)
05:10Strážci hranic: Kanada (5, 6)
05:55Mistři zastavárny XXI (3)
06:35Svět motorů (44)
07:30Pomozte autům VI (1)
08:25Kobra 11 XVII (11, 12)
09:25Walker, Texas Ranger IV (24)
11:30Válka skladů V (7, 8, 9, 10)
12:30Mistři zastavárny XXI (4)
14:30Strážci hranic: Kanada (9, 10)
15:25Kobra 11 XVII (13, 14)
16:30Válka skladů V (11, 12)
18:35Mistři zastavárny XXI (5)
19:30Američtí sběratelé XVIII (9)
20:30Pomozte autům VI (3)
21:25Walker, Texas Ranger IV (25)
22:25Kobra 11 XVII (13, 14)
23:20Boston Bruins - Florida Panthers
01:05Američtí sběratelé XVIII (8)
03:35Rychlá kola (5)
04:30Velikonoční regata 2024
04:40Ikony Ligue 1 - Raí
04:55Simpsonovi XXIII (16)
00:20Simpsonovi XXIII (17)
00:50Simpsonovi XXIII (18)
01:15Futurama VII (3)
01:45Futurama VII (4)
02:15Brickleberry III (12)
02:45Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (3)
03:15Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (4)
03:50Ženy ve wrestlingu VIII (18)
04:25Příhody Bolka a Lolka
05:35Příhody Bolka a Lolka
06:00Partička
06:10Autosalon.tv
06:45Těžká dřina
07:40Top Gear XVIII (2)
08:15Top Gear XIX (4)
09:25Hvězdná brána VII (9)
10:30Hvězdná brána VII (10)
11:25Futurama VII (3)
12:30Futurama VII (4)
13:00Simpsonovi XXII (13)
13:30Simpsonovi XXII (14)
14:00Simpsonovi XXII (15)
14:25Simpsonovi XXII (16)
14:55Hvězdná brána VII (11)
15:15Hvězdná brána VII (12)
16:10Futurama VII (5)
17:15Futurama VII (6)
17:45Simpsonovi XXIII (19)
18:15Simpsonovi XXIII (20)
18:45Simpsonovi XXIII (21)
19:15Simpsonovi XXIII (22)
19:45Operace Zlomený šíp
20:15Útok megažraloka
22:30Simpsonovi XXIII (19)
00:15Simpsonovi XXIII (20)
00:45Simpsonovi XXIII (21)
01:15Simpsonovi XXIII (22)
01:45Futurama VII (5)
02:15Futurama VII (6)
02:45Brickleberry III (13)
03:15Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (5)
03:40Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (6)
04:15Ženy ve wrestlingu VIII (19)
04:50Rodina doktora Kleista III (4)
00:10Rodina doktora Kleista III (5)
01:15Ve hře je láska (180)
02:25Ve hře je láska (181)
03:25Lásce navzdory (34)
04:35Na zámku
05:35Karolína, domácí kuchařka
06:00Prostřeno!
06:25Sestřičky (24)
07:20Slunečná (131)
08:45Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
10:55Inga Lindström: Léto na ostrově
12:00Záchranáři z hor VIII (8)
14:00Záchranáři z hor VIII (9)
15:00Ve hře je láska (182)
16:00Ve hře je láska (183)
17:00Záchranáři z hor VIII (10)
17:55Záchranáři z hor VIII (11)
18:55Inga Lindström: Dům plný vzpomínek
20:00Sestřičky (25)
21:55Zoo (198)
23:10Rodina doktora Kleista III (6)
00:15Rodina doktora Kleista III (7)
01:20Ve hře je láska (182)
02:35Ve hře je láska (183)
03:35Lásce navzdory (35)
04:40Slečna Marplová (1)
01:05Beze stopy V (9)
02:40Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (9)
03:15Na lovu
04:00Co na to Češi
04:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:30Na lovu
06:15MasterChef Česko V (5)
07:10Beze stopy V (8)
08:25Don Matteo VII (21)
09:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (8)
10:40Beze stopy V (9)
11:35MasterChef Česko V (6)
12:30Tescoma s chutí
13:45Don Matteo VII (22)
13:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (9)
15:10Můj přítel Monk VIII (15)
16:10Můj přítel Monk VIII (16)
17:05Kriminálka Miami V (21)
18:00Kriminálka Miami V (22)
19:00Slečna Marplová (2)
20:00Beze stopy V (10)
21:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (10)
22:50Don Matteo VII (22)
23:40Slečna Marplová (2)
00:55Beze stopy V (10)
02:30Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (10)
03:10Na lovu
03:50Riskuj!
04:30Vetřelci dávnověku XIV (16)
00:05Tajemství odhalená z výšky (1)
01:05Civilizace dávné Asie II (1)
02:05Tajná válka (12)
03:20Krásy čínské krajiny (2)
04:35Ptačí říše
05:35Tajemství pravěkých obrů (3)
06:00Hotel Kaktus
06:50Pohotovost pro exotická zvířata IV (2)
08:05Vasa: Válečná loď duchů (2)
09:05Největší mýty historie (6)
10:15Zabijáci v divočině (6)
11:20Příběh šesti světadílů (4)
12:20Mistři bolesti (8)
13:30Commando: Britská námořní pěchota (4)
14:30Letecké katastrofy: Nové důkazy V (9)
15:45Svět sportu: Rok za rokem (30)
16:45Honba za adrenalinem II (6)
17:15Těsné úniky 2. světové války (4)
17:50Převratné zbraně (2)
18:55Když žraloci útočí VI (3)
20:00Modré srdce planety: Mořské proudy (1)
21:05Největší záhady historie (7)
22:10Zapomenuté megastavby VIII (4)
23:50Umění špionáže (7)
00:50Kolosální stroje II (2)
01:50Extrémní přepravci III (7)
03:05Zapomenuté poutní cesty (1)
04:15Nemocnice Chicago Med IV (11)
00:35Vyměněné osudy (13, 14)
01:30Gilmorova děvčata VII (2)
03:00Ulice (4256, 4257)
04:10Život na jachtě VII (19, 20)
05:50Gilmorova děvčata VII (6, 7)
07:45Oteckovia (139, 140)
09:35Nekonečná láska (113, 114)
11:35Ordinace v růžové zahradě 2 (758)
13:50Ordinace v růžové zahradě 2 (759)
15:05Vyměněné osudy (19, 20)
16:25Gilmorova děvčata VII (8)
18:25Gilmorova děvčata VII (9)
19:20Nekonečná láska II (3)
20:15Nekonečná láska II (4)
21:15Ordinace v růžové zahradě 2 (760)
22:10Ordinace v růžové zahradě 2 (761)
23:25Nemocnice Chicago Med IV (12)
00:35Vyměněné osudy (15, 16)
01:30Gilmorova děvčata VII (4, 5)
03:00Ulice (4257, 4258)
04:30Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:35Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Doktorka Kellerová (6)
20:15Nečekaná úmrtí - Bob Marley
21:35Kurňa, co to je?
22:10S Arenbergerem nejen o medicíně
23:20Ona a on
23:50Moje zprávy
00:20VIP svět
00:30Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:00Ostříháno
02:30Nebezpečné vztahy
04:45Případ pro dva IV (11)
00:10Ošklivka Katka (22)
01:35Ve hře je láska (168)
02:55Ve hře je láska (169)
03:55Karolína, domácí kuchařka
05:05Na zámku
05:40Na zámku
06:00S Italem v kuchyni
06:05Křižovatky života
06:40Columbo
07:40Inga Lindström: Osudové setkání
09:40Záchranáři z hor VIII (6)
11:40Záchranáři z hor VIII (7)
12:40Rodinná pouta (18)
13:40Sestřičky (19)
14:40Ošklivka Katka (23)
15:55Teď vaří šéf!
17:10Nikdo není dokonalý
17:55Jak se staví sen - extra
19:00Případy inspektora Lynleyho (4)
20:10Pípšoubazar
22:10Jak se staví sen - extra
23:15Případ pro dva IV (12)
00:10Ošklivka Katka (23)
01:35Ve hře je láska (170)
02:55Ve hře je láska (171)
03:55Stopa do minulosti
01:55Námořní vyšetřovací služba IX (7)
04:00Námořní vyšetřovací služba L. A. XII
04:55Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:15M.A.S.H
06:40M.A.S.H
07:00Námořní vyšetřovací služba IX (7)
07:35Námořní vyšetřovací služba IX (8)
08:30Obušku, z pytle ven!
09:25Skutečné vraždy
11:05Líbánky
12:50Chobotnička
14:50Zůstaň se mnou
17:45Byl jednou jeden král
20:00Pohyblivý terč
21:50Druhý muž
23:50Na prahu války
01:50Červený trpaslík VIII (5)
00:20Scary Movie 2
00:55Comedy Club V (9)
02:50Kriminálka Las Vegas IV (14)
03:25Sherlock Holmes: Jak prosté VI (19)
04:20Červený trpaslík VIII (5)
05:20Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (17)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III (18)
06:30Tučňáci z Madagaskaru II (37)
07:00Tučňáci z Madagaskaru II (38)
07:30Spongebob v kalhotách VII (151)
08:00Spongebob v kalhotách VII (152)
08:30Spongebob v kalhotách VIII (153)
09:00Spongebob v kalhotách VIII (154)
09:30Spongebob v kalhotách VIII (155)
10:00Spongebob v kalhotách VIII (156)
10:30Spongebob v kalhotách VIII (157)
11:00Spongebob v kalhotách VIII (158)
11:30Police Interceptors XVIII (17)
12:00Policejní zachránci XIX (1)
13:00FBI: International (6)
14:00Kriminálka Las Vegas IV (14)
15:00Sherlock Holmes: Jak prosté VI (19)
16:00FBI: International (7)
17:00Kriminálka Las Vegas IV (15)
18:00Sherlock Holmes: Jak prosté VI (20)
19:00A co kdyz je to pravda?
20:00Tiché místo
22:05Červený trpaslík VIII (5)
23:45Červený trpaslík VIII (6)
00:20Yellowstone (2)
00:55Yellowstone (3)
01:55Comedy Club V (10)
02:55Kriminálka Las Vegas IV (15)
03:25Sherlock Holmes: Jak prosté VI (20)
04:20Sběratelé kostí V (13)
00:00Námořní vyšetřovací služba XI (6)
01:00Closer: Nové případy II (1)
01:55Komisař Rex II (15)
02:50Vraždy v Kitzbühelu VIII (13)
03:55Sběratelé kostí V (13)
04:55Noční Praha
06:00Closer: Nové případy II (2)
06:10Policie v akci
06:50Vraždy v Kitzbühelu IX (1)
07:45Stíny smrti
08:45Columbo
10:45Případ pro dva V (9)
12:50Vraždy v Kitzbühelu IX (2)
14:05Námořní vyšetřovací služba XI (7)
15:05Stíny smrti
16:05Columbo
18:05Námořní vyšetřovací služba XI (8)
20:15Sběratelé kostí V (15)
21:05Closer: Nové případy II (3)
22:00Případ pro dva IV (8)
22:55Sběratelé kostí V (14)
00:00Námořní vyšetřovací služba XI (7)
00:55Closer: Nové případy II (2)
01:55Policie v akci
02:55Vraždy v Kitzbühelu IX (1)
03:50Sběratelé kostí V (14)
04:55ArtZóna
00:20Alicia Keys: Live in LA
01:15Kanadská soda IX (3/14)
02:10Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
02:35Styl
02:50Po hladině
03:15Crescendo
03:30Dobrá káva v dobrém designu
04:20Uchem jehly
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Ikony Kamila Střihavky
20:15Ivan Hlas Trio
20:40Bulat Okudžava - Věčná píseň
21:35Janet Jacksonová (4/4)
22:35Kanadská soda IX (4/14)
23:20Ivan Hlas - Pramínek času
23:45Jedna báseň
00:35Obchod s uměním za 2. světové války
00:40Opera II (6/8)
01:35Hudební cestopis slavných skladatelů (1/8)
02:25Terra musica
03:20Notes
03:50Uchem jehly
04:25Po hladině
04:50Tyhle šaty beru! XI (3)
00:20Amerika hledá topmodelku XII (8)
01:20Ráj podle Bryana IV (8)
02:15The Voice UK IX (22)
03:15The Voice UK IX (23)
04:15Prostřeno v Británii XVI (34)
05:25Neuvěřitelné dorty IV (17)
06:00Neuvěřitelné dorty IV (18)
06:20Amerika hledá topmodelku XII (7)
06:45Tyhle šaty beru! XI (2)
07:25Tyhle šaty beru! XI (3)
08:20Svatba na první pohled Německo VI (10)
09:15Svatba na první pohled Německo VI (11)
10:20Ráj podle Bryana IV (8)
11:40Neuvěřitelné dorty IV (29)
12:45Neuvěřitelné dorty IV (30)
13:15Habovřesky
13:35Prostřeno v Británii XVI (35)
15:05Neuvěřitelné dorty IV (31)
15:35Neuvěřitelné dorty IV (32)
16:05Ráj podle Bryana IV (9)
16:30Amerika hledá topmodelku XII (8)
17:25Tyhle šaty beru! XI (4)
18:15Tyhle šaty beru! XI (5)
19:10Amerika hledá topmodelku XII (9)
20:10Svatba na první pohled Německo VI (12)
21:05Svatba na první pohled Německo VI (13)
22:20Tyhle šaty beru! XI (4)
23:35Tyhle šaty beru! XI (5)
00:25Amerika hledá topmodelku XII (9)
01:25Ráj podle Bryana IV (9)
02:20The Voice UK IX (23)
03:20The Voice UK IX (24)
04:20Ostříháno
04:00Na plac!
04:30Česká tajenka
06:00Soudce Alexandr
06:55Soudkyně Barbara
13:20Soudce Alexandr
14:35Soudkyně Barbara
15:40Soudce Alexandr
16:50Soudkyně Barbara
17:55Soudkyně Barbara
19:00Soudkyně Barbara
20:05Soudce Alexandr
21:10Soudkyně Barbara
22:10Intim s Heidi Janků
23:30Ostříháno
03:25Na plac!
04:30Krb
00:00Regionální zprávy POLAR
04:00Počasí
04:10Karvinský expres
04:14Havířovský expres
04:20Novojičínský expres
04:30Frýdeckomístecký expres
04:40Albrechtický miniexpres
04:50Regionální zprávy POLAR
05:00Počasí
05:10Energie a kraj
05:14Dopravní revue
05:25Chytrý region
05:35Regionální zprávy - rychlý přehled
05:40Magazín 112
05:45Regionální zprávy POLAR
06:00Počasí
06:10Expres Ostrava-Poruba
06:14Host dne - repríza
06:20Ostravské minuty
06:35Magazín TV medicína
06:45Regionální zprávy POLAR
07:00Počasí
07:10Karvinský expres
07:14Havířovský expres
07:20Novojičínský expres
07:30Frýdeckomístecký expres
07:40Albrechtický miniexpres
07:50Regionální zprávy POLAR
08:00Počasí
08:10Energie a kraj
08:14Dopravní revue
08:25Chytrý region
08:35Regionální zprávy - rychlý přehled
08:40Magazín 112
08:45Regionální zprávy POLAR
09:00Počasí
09:10Expres Ostrava-Poruba
09:14Host dne - repríza
09:20Ostravské minuty
09:35Magazín TV medicína
09:45Regionální zprávy POLAR
10:00Počasí
10:10Karvinský expres
10:14Havířovský expres
10:20Novojičínský expres
10:30Frýdeckomístecký expres
10:40Albrechtický miniexpres
10:50Regionální zprávy POLAR
11:00Počasí
11:10Energie a kraj
11:14Dopravní revue
11:25Chytrý region
11:35Regionální zprávy - rychlý přehled
11:40Magazín 112
11:45Regionální zprávy POLAR
12:00Počasí
12:10Expres Ostrava-Poruba
12:14Host dne - repríza
12:20Ostravské minuty
12:35Magazín TV medicína
12:45Regionální zprávy POLAR
13:00Počasí
13:10Karvinský expres
13:14Havířovský expres
13:20Novojičínský expres
13:30Frýdeckomístecký expres
13:40Albrechtický miniexpres
13:50Regionální zprávy POLAR
14:00Počasí
14:10Energie a kraj
14:14Dopravní revue
14:25Chytrý region
14:35Regionální zprávy - rychlý přehled
14:40Magazín 112
14:45Regionální zprávy POLAR
15:00Počasí
15:10Expres Ostrava-Poruba
15:14Host dne - repríza
15:20Ostravské minuty
15:35Magazín TV medicína
15:45Regionální zprávy POLAR
16:00Počasí
16:10Stonavský expres
16:14Novojičínský expres
16:20Expres Ostrava-Jih
16:30Opavský expres
16:40Miniexpres Horní Suché
16:50Regionální zprávy POLAR
17:00Počasí
17:10Jesenický expres
17:14Beskydský expres
17:20Slezskoostravský expres
17:30Bez komentáře
17:45Sportovní studio HOKEJ
17:49Miniexpres centra Ostravy
17:50Regionální zprávy POLAR
18:00Počasí
18:10Expres Studénky
18:14Regionální zprávy - rychlý přehled
18:20Magazín 112
18:25Putování v regionech
18:35Regionální zprávy POLAR
19:00Počasí
19:10Stonavský expres
19:14Novojičínský expres
19:20Expres Ostrava-Jih
19:30Opavský expres
19:40Miniexpres Horní Suché
19:50Regionální zprávy POLAR
20:00Počasí
20:10Jesenický expres
20:14Beskydský expres
20:20Slezskoostravský expres
20:30Bez komentáře
20:45Sportovní studio HOKEJ
20:49Miniexpres centra Ostravy
20:50Regionální zprávy POLAR
21:00Počasí
21:10Expres Studénky
21:14Regionální zprávy - rychlý přehled
21:20Magazín 112
21:25Putování v regionech
21:35Regionální zprávy POLAR
22:00Počasí
22:10Stonavský expres
22:14Novojičínský expres
22:20Expres Ostrava-Jih
22:30Opavský expres
22:40Miniexpres Horní Suché
22:50Regionální zprávy POLAR
23:00Počasí
23:10Jesenický expres
23:14Beskydský expres
23:20Slezskoostravský expres
23:30Bez komentáře
23:45Sportovní studio HOKEJ
23:49Miniexpres centra Ostravy
23:50Akvárium
00:00Regionální zprávy POLAR
04:00Počasí
04:10Stonavský expres
04:14Novojičínský expres
04:20Expres Ostrava-Jih
04:30Opavský expres
04:40Miniexpres Horní Suché
04:50Tajné nacistické základny (3)
00:30Letadlové lodě
01:15Velký mor roku 1666 (1/3)
02:15Pověsti a záhady českých hradů (27)
03:00Signály z neznáma (4)
03:20Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (1)
04:00Senzace 20. století (5)
04:45Zapomenutá bitevní pole Británie (4)
06:00Nálet na Kolín nad Rýnem
07:00Století ve filmu (3)
08:10Špioni od Mississippi
09:25Tajné nacistické základny (3)
10:30Stopy, fakta, tajemství - Návraty (9)
11:30Staroegyptští mořeplavci
11:55Velký mor roku 1666 (1/3)
13:05Teleshopping
14:15Hitler a jeho svět
15:20Ztracená rotunda svatého Václava
17:20Okamžiky do katastrofy
18:00Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (1)
19:00Válka, kterou nelze zapomenout
20:00Otazníky českých dějin (4)
21:05HELTER SKELTER: Příběh Mansonovy sekty (2)
21:35Pohřebiště laguny Truk
22:50Tajné nacistické základny (4)
00:00Apokalypsa a konec světa
00:40Velký mor roku 1666 (2)
01:35Pověsti a záhady českých hradů (28)
02:20Signály z neznáma (5)
02:35Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (2)
03:20Senzace 20. století (6)
04:05Top Relax
02:20Pohodové zprávy
05:40Zvěřinec (113)
05:50Ostře sledovaný vlak (53)
06:15Pohodové zprávy
07:15Kassandra (77)
07:25Kassandra (78)
08:20Yago, syn džungle (66)
09:20Pohodové zprávy
10:20Teleshopping
10:35Luxusstore
11:10Teleshopping
14:30Top Relax
14:40Yago, syn džungle (67)
15:00Wolffův revír (9)
15:55Doktor z hor (1)
16:55Doktor z hor (2)
17:55Kassandra (79)
18:55Kassandra (80)
19:55Wolffův revír (10)
20:55Vladimír Hron: Poslední zhasne (20)
21:55Pohodové zprávy
22:55Luxusstore
23:20Top Relax
02:20Lovci paranormální minulosti (8)
00:25Akta Paranormal (4)
01:10Lovci zázraků (3/3)
02:05Strašidelné nemocnice II (10)
02:50Bombardování Berlína
03:35Úžasný život (1/44)
04:30Mississipské peklo
04:50Zabijáci v Čechách (6)
05:35Běsnění živlů (2)
06:10Teleshopping
07:00Labyrint záhad (3)
10:20Strašidelná setkání (8)
10:45Řeky a lidé (5)
12:00Záhady živočišné říše II (9)
13:25Vraždy slavných (3/3)
14:00Úsvit galaktických válek
15:20Princezna Diana (6/6)
16:50Vraždy na první pohled (5)
18:00Rozzuřená planeta III (12)
19:05Kudy kráčela smrt (6)
20:00Otázky nad obřími blesky
20:20Akta UFO II (1/20)
21:25Milionové vraždy (2)
21:55Nebeští obyvatelé
23:15Lovci paranormální minulosti (9)
00:20Akta Paranormal (5)
01:05Hledání žabích chlapců (1)
02:00Strašidelné nemocnice II (11)
02:45Zlatý věk hradů
03:30Úžasný život (2)
04:301917: Jak se dělá revoluce
04:50Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady (1)
00:00Gino: Maminčina kuchyně (5)
00:50Ginova jihoitalská kuchyně (6)
01:15Recepty pro radost s Markétou a Honzou (7)
01:40Programové tipy
02:00John Torode - středovýchodní chutě (6)
06:00Sbíhají se sliny na těstoviny (11)
06:30Radostné vaření II (2)
07:00Moje venkovská kuchyně (37)
07:55Moje venkovská kuchyně (38)
08:25Mistrovské pečení - Austrálie VI (2)
08:55Mistrovské pečení - Kanada IV (5)
10:05Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady (1)
11:00Gino: Maminčina kuchyně (5)
12:00Ginova jihoitalská kuchyně (6)
12:30John Torode - středovýchodní chutě (6)
12:55Sbíhají se sliny na těstoviny (11)
13:25Radostné vaření II (2)
13:55Moje venkovská kuchyně (37)
14:50Moje venkovská kuchyně (38)
15:20Mistrovské pečení - Austrálie VI (3)
15:50Mistrovské pečení - Kanada IV (6)
17:05Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady (2)
18:00Gino: Maminčina kuchyně (6)
19:00Ginova jihoitalská kuchyně (7)
19:30John Torode - středovýchodní chutě (7)
20:00Sbíhají se sliny na těstoviny (12)
20:30Radostné vaření II (3)
21:00Moje venkovská kuchyně (39)
22:00Moje venkovská kuchyně (40)
22:30Mistrovské pečení - Kanada IV (6)
23:00Raymond Blanc a královské kuchyňské zahrady (2)
00:00Gino: Maminčina kuchyně (6)
00:50Ginova jihoitalská kuchyně (7)
01:15Recepty pro radost s Markétou a Honzou (8)
01:40Programové tipy
02:00Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Ertéčko
05:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
05:20Magazín z Valašska
05:40Magazín z Liberecka
06:00Magazín z Karlovarska
06:20Magazín z Olomoucka
06:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
07:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
07:20Magazín z Ústeckého kraje
07:40Magazín z Plzeňska
08:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
08:20Magazín z Ostravska
08:40Ertéčko
09:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
09:20Magazín z Valašska
09:40Magazín z Liberecka
10:00Magazín z Karlovarska
10:20Magazín z Olomoucka
10:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
11:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
11:20Magazín z Ústeckého kraje
11:40Magazín z Plzeňska
12:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
12:20Magazín z Ostravska
12:40Ertéčko
13:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
13:20Magazín z Valašska
13:40Magazín z Liberecka
14:00Magazín z Karlovarska
14:20Magazín z Olomoucka
14:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
15:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
15:20Magazín z Ústeckého kraje
15:40Magazín z Plzeňska
16:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
16:20Magazín z Ostravska
16:40Ertéčko
17:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
17:20Magazín z Valašska
17:40Magazín z Liberecka
18:00Magazín z Karlovarska
18:20Magazín z Olomoucka
18:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
19:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
19:20Magazín z Ústeckého kraje
19:40Magazín z Plzeňska
20:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
20:20Magazín z Ostravska
20:40Ertéčko
21:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
21:20Magazín z Valašska
21:40Magazín z Liberecka
22:00Magazín z Karlovarska
22:20Magazín z Olomoucka
22:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
23:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
23:20Magazín z Ústeckého kraje
23:40Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Vysílání slovenské televize Patriot tv
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Můj chrám
00:10Duchovní krajina Novohradských hor
00:30Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Cesta k andělům
06:05Dopis z Indie
06:55Kdo chce kam ...
07:15Okolo houslí
07:40Na větrné hůrce
08:00Dopisy z rovníku
08:20Živě s Noe
09:00Artbitr - Kulturní magazín
09:20V pohorách po horách
09:35Noe slaví 18. narozeniny
09:50Cvrlikání SPECIÁL
10:00Živě s Noe
11:30Přejeme si...
11:40Polední modlitba
12:00Mše svatá z kaple Telepace
12:05Noe slaví 18. narozeniny
12:50Kopeček plný oveček
13:00Outdoor Films s Annou Hanuš Kuchařovou
14:20Můj chrám
15:50Jak potkávat svět
16:15Sedmihlásky (60)
18:00Putování do Lurd s Luckou a Bárou
18:05Noemova Archa
18:10Setkání
19:00Remembrance - Hrady, tvrze, pevnosti
19:10Pokoj vám!
19:15Noe slaví 18. narozeniny
19:35Přejeme si...
19:45Benefiční koncert Lepší oči pro Noe
20:05Druhá šance z nebe
22:10Letem jazzem
23:50Noční repríza dopoledních pořadů
00:55Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (12)
00:35Vražedná čísla IV (6)
01:35Dva z Queensu VI (13)
02:25Ze dvora II (2)
02:45Ušák Jaromíra Bosáka (178)
02:55Ušák Jaromíra Bosáka (192)
03:20Ušák Jaromíra Bosáka (193)
03:50Domov pro tebe III (5)
04:20Zahradní proměny VI (18)
05:10Sousedství (15)
06:00Moje místa
06:20Případy detektiva Murdocha VII (1)
07:25Domov pro tebe III (6)
08:20Zahradní proměny VI (19)
09:15Vražedná čísla IV (6)
10:15Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (12)
11:15Ve dvou se to lépe vaří (recepty) (10, 11)
12:15Moje místa (227)
12:40Jukebox Honzy Dědka (5)
13:20Případy detektiva Murdocha VII (2)
14:15Vražedná čísla IV (7)
15:15Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (13)
16:10Domov pro tebe III (7)
17:10Zahradní proměny VI (20)
18:10Případy detektiva Murdocha VII (3)
19:10Pravá a levá ruka ďábla
20:10Noční lovec
22:30Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (13)
00:30Vražedná čísla IV (7)
01:25Dva z Queensu VI (14, 15)
02:15Ušák Jaromíra Bosáka (177)
03:00Ušák Jaromíra Bosáka (194)
03:30Ušák Jaromíra Bosáka (195)
03:55Domov pro tebe III (6)
04:25Nebezpečné vztahy live
00:50Ostříháno
01:50Na plac!
02:55Exkluziv Kateřiny Brožové
03:45Vtip za stovku!
05:45Popelka
07:00Nebezpečné vztahy
08:30Nebezpečné vztahy
10:05Klenot.TV
11:35Klenot.TV
14:00Popelka
16:25Poklad z půdy
17:35Vtip za stovku!
18:50Pašák (6)
20:15El Chapo (5)
22:05El Chapo (6)
23:00Nebezpečné vztahy live
00:00Ostříháno
00:55Na plac!
02:30Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Francouzské dobrodružství Jamese Martina (1)
00:30Škola vaření s Marthou Stewartovou (10)
01:00Dolce Vita (2)
01:30Čas na Te. Be. (58)
02:00Annabel Langbein: U mě na zahrádce (3)
03:30Tak chutná Itálie (10)
04:00Moje Dubaj (8)
04:30Sladká Adie (6)
05:00Nejlepší recepty
05:30Čas na Te. Be. (58)
06:00Dolce Vita (2)
07:30Jóga – Energie života (8)
08:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpět (6)
09:00Holky v kuchyni (2)
10:00Nebesky dobré (17)
10:30Láďův Orient Express (12)
11:00Veget s Klárkou (6)
11:30Ainsleyho karibská kuchyně (2)
12:00Francouzské dobrodružství Jamese Martina (1)
13:00Škola vaření s Marthou Stewartovou (10)
13:30Čas na Te. Be. (59)
14:00Annabel Langbein: U mě na zahrádce (3)
15:30Tak chutná Itálie (10)
16:00Moje Dubaj (8)
16:30Sladká Adie (6)
17:00Dolce Vita (3)
17:30Blázen na cestách (8)
18:00Jóga – Energie života (9)
19:00Všechny chutě Maďarska (8)
20:00Luxusní delikatesy (5)
21:00Jamie po italsku (4)
21:30Annabel Langbein: U mě na zahrádce (4)
22:00Billovo jídlo (3)
22:30Pěstujeme s láskou (6)
23:00Ainsleyho karibská kuchyně (2)
23:30Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpět * (6)
00:30Dolce Vita (3)
01:30Čas na Te. Be. (59)
02:00Holky v kuchyni (2)
03:30Nebesky dobré (17)
04:00Láďův Orient Express (12)
04:30